ZWROTY

 1. Pobierz i uzupełnij formularz odstąpienia od umowy. Skontaktuj się z nami i poinformuj nas o chęci zwrotu produktów. Dołącz do przesyłki ze zwracanymi produktami. Sprawdź dokładnie czy podałeś/aś poprawnie wszystkie dane. Prosimy o staranne zabezpieczenie i zapakowanie przesyłki.

 2. Wyślij do nas przesyłkę ze zwracanym towarem na adres:
  DROGERIA COSMO
  Mostowa 2a
  88-300 Mogilno
  Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub paczkomatami.
  Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi kupujący.
  Po przyjęciu przesyłki otrzymasz od nas wiadomość email z powiadomieniem.
 3. Zwrot środków.
  Zwrot środków nastąpi w ciągu 30 dni od daty przyjęcia produktu w magazynie.
  Zwrot kosztów transakcji realizowany jest przelewem bankowym. W przypadku metody płatności: PayU, przelew tradycyjny oraz PayPal – na numer konta z którego dokonano płatności za zamówienie. W przypadku płatności przy odbiorze na numer konta wskazany w formularzu.
 4. UWAGI:
  1. Towar można zwrócić w terminie do 30 dni po otrzymaniu przesyłki.
  2. Towar musi być zwrócony w stanie niezmienionym-nienoszącym śladów użytkowania i w oryginalnym opakowaniu firmowym.
  3. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zakupionego Towaru będące wynikiem korzystania z Towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.
  4. Prawo odstąpienia nie może być wykonane w odniesieniu do zakupionych Towarów, które zostały rozpakowane po dostawie i które nie mogą być zwrócone ze względu na konieczność zapewnienia higieny i ochrony zdrowia.
  5. Kupujący jest informowany odnośnie braku możliwości odstąpienia od Umowy zakupu produktów, które zostały rozpakowane i których ponowne wprowadzenie do obrotu przez Sklep rodziłoby ryzyko w zakresie higieny i ochrony zdrowia Konsumentów.
  6. Koszty odesłania Towaru ponosi Kupujący.

WYMIANY

 1. Wymiana towaru polega na zwrocie (odstąpienie od umowy) wybranych produktów, następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia. Postępuj zgodnie z opisaną procedurą zwrotu towaru – patrz wyżej!
 2. Nowe zamówienie możesz złożyć w tym samym dniu, w którym dokonałeś/łaś zwrotu poprzedniej paczki (możesz wybrać dowolne produkty). Pamiętaj jednak, aby nowe zamówienie opłacić bądź potwierdzić w przypadku płatności przy odbiorze.

REKLAMACJE

 1. Pobierz formularz i wypełnij formularz reklamacyjny.
 2. Wyślij wypełniony formularz reklamacyjny na mail sklep@lexwo.pl.
 3. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie w ciągu 48h. Ustalimy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie. 

Pobierz formularzE